شهردار و اعضای شورای شهر از امکانات و دستاوردهای واحد صوفیان بازدید کردند

 

shahrdar1

به گزارش روابط عمومی واحد صوفیان : شهردار صوفیان به همراه اعضای شورای اسلامی شهر صوفیان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد صوفیان بازدید و از عملکرد و دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه آگاه شده ودر جهت رفع مشکلات موجود بحث و تبادل نظر کردند.

شهردار صوفیان از تلاشها و دستاوردهای مجموعه دانشگاه تشکر و قدردانی نموده و اعلام کردند وجود دانشگاه آزاد اسلامی در صوفیان می تواند فرصتی باشد برای مسئولین که از امکانات این دانشگاه به نحو احسن استفاده کنند و تنها مسئله مهم احداث یک دانشگاه در یک بخش نیست بلکه باید حمایت کافی نیزاز آن صورت پذیرد.

مهندس رسول ارشدی اظهار داشتن برای هر انجامی انجمی نیاز هست و برای هر انجمن نیز ساختاری. وجود هیأت امنایی پرتوان می تواند در موفقیت دانشگاه مثمر ثمر واقع شود ولی متاسفانه فعلا چنین هیات امنایی به صورت رسمی وجود ندارد

وی افزود شهرداری صوفیان در حدود ۲۰۰۰ متر مربع قرارداد کاشی کاری سطح شهر را دارد و در این زمینه از محصولات دانشگاه استفاده خواهیم کرد، همچنین از رنگهای تولیدی هم به عنوان نمونه در برخی خیابان ها استفاده میکنیم و و در آینده در کل شهر از این محصول نیز بهره مند خواهیم شد.

ارشدی در خصوص حمایت از دانشجویان دانشگاه نیز گفت: « شهرداری صوفیان از طرح ها و ایده های خلاقانه حمایت می کند و خواستار ایجاد نمایشگاهی دائمی از دستاوردهای دانشجویان و تیم های تحقیقاتی دانشگاه در داخل ساختمان شهرداری شدند تا این دستاوردها در معرض دید عموم قرار گرفته و مراجعین در جریان این اقدامات ارزنده قرار بگیرند.»

مهندس پوربرقی رئیس شورای اسلامی شهر صوفیان نیز از زحمات و عملکرد مجموعه دانشگاه آزاد تقدیر و تشکر نموده و گفت :«افتخارات و عنوان های ملی و بین المللی کسب شده با زحمات و هزینه های سنگینی بدست آمده و باید به صورت گسترده ای نمایش داده شوند تا عموم مردم و مسئولین از پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی واحد صوفیان آگاهی یابند.

حسین خسروی فر رئیس واحد ضمن ارائه گزارش جامع از عملکرد دانشگاه در حوزه های مختلف گفت: در حال حاضر ۱۲ طرح دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صوفیان در مرحله عملیاتی قرار دارد و تولید نمونه آزمایشی شده است که طرح بازیافت زائدات شهری یکی از بزرگترین طرح های پژوهشی تحقیقاتی می باشد که محققان و دانشجویان نخبه واحد صوفیان آن را مورد مطالعه و پژوهش قرار دادند و دستگاه های مورد نیاز را به صورت بومی و در داخل کشور طراحی کرده وساختند که در نوع خود بی نظیرند.

وی در پایان از عقد تفاهم نامه برای عرضه محصولات دانش بنیان با شهرداری های شهرستان از حمله شهرداری صوفیان را ماحصل این دیدار عنوان کرد که در چند روز آتی عملیاتی خواهد شد

JoomShaper